Mysz komputerowa COBRA PRO X-LIGHT MT1117
- Model:
COBRA PRO X-LIGHT
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.): 1200
- Pełna specyfikacja
Myszka dedykowana dla wszystkich graczy komputerowych
Mysz komputerową z serii akcesoriów dla graczy COBRA PRO. COBRA PRO X-LIGHT MT1117 dedykowana jest dla wszystkich graczy komputerowych.
Mysz ma opcję wielokolorowej iluminacji świetlnej. Efektownie zmieniające się kolory podświetlenia stanowią ciekawe, dodatkowe urozmaicenie. Szczególnie w trakcie trwania nocnych kampanii!
COBRA PRO X-LIGHT ma wytrzymały i długi kabel USB.
Wysokiej klasy sensor optyczny
COBRA PRO X-LIGHT wyposażona jest w wysokiej klasy sensor optyczny 1200DPI. Przyciski funkcyjne są umiejscowione w intuicyjnych miejscach.
Znacznie ułatwiają poruszanie się w przeglądarkach internetowych, grach oraz programach. Łącznie mysz ma 3 przyciski + podświetlaną rolkę.
Nowoczesny gamingowy design
Ogumowana powierzchnia oraz profilowany kształt myszy pozwalają na wygodne ułożenie dłoni.
| Waga | 151 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 140 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Media-Tech |
|---|---|
| Model | COBRA PRO X-LIGHT |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 |
| Waga | 110 |
| Pozostałe parametry | - Duża myszka optyczna dla graczy |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 140 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |