Straż Pożarna 64 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02058
- Pełna specyfikacja
Super straż pożarna firmy LENA, posiada armatkę wodną, obrotową z regulacją wysokości, zasięg armatki dochodzi do 8 metrów. Straż posiada również otwierany boczny schowek oraz zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l. Wykonania z wysokiej jakości materiałów, zabawka spełnia normy Europejskie i posiada certyfikat jakości CE. Maksymalne obciążenie straży to 100kg i nacisk na 3 osie, więc dziecko może na nią siadać. Długość pojazdu wynosi 64 cm.
| Waga | 3374 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 375 x 673 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02058 |
| Rodzaj | Strażackie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70,6x39,2x28 cm |
| Wysokość | 67.3 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 64 |
| Szerokość | 37.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |