Stojak na dwa monitory MDS19 Dual Stand
- Przeznaczenie: Monitory
- Regulacja wysięgu: Tak
- Przekątna ekranu (min.): 19
- Pełna specyfikacja
Stojak na dwa monitory Dell MDS19 pozwala zaoszczędzić przestrzeń dzięki możliwości zamontowania dwóch monitorów o przekątnej do 27". Pomaga uzyskać większą powierzchnię ekranu i lepszą produktywność. Stojak na dwa monitory Dell MDS19 zajmuje o 30% mniej miejsca, co umożliwia bardziej komfortową pracę z większej odległości oraz odręczne pisanie i korzystanie z innych materiałów na biurku.
Stojak o przemyślanej konstrukcji pozwala również łatwo ukryć nieestetyczne przewody. Kable można poprowadzić przez okrągły otwór, a potem wewnątrz stojaka. Zaciski wzdłuż zakrzywionej poprzeczki umożliwiają całkowite ukrycie przewodów. Stojak umożliwia niezależną regulację wysokości i kąta nachylenia obu monitorów. Każdy z paneli można podnieść w zakresie 130 mm i obrócić o 90° w dowolnym kierunku, aby uzyskać orientację pionową, która ułatwia przeglądanie stron internetowych i przewijanie ekranów aplikacji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 |
| Obciążenie (maks.) | 6 |
| Wysięg (maks.) | 13 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Obrót | 90 |
| Wymiary | 57.7 cm x 24.9 cm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 10400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 870 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |