Router WiFi 7 BE6500 RS200
- Model:
RS200-100EUS
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Nighthawk WiFi 7 Routery RS200, 6.5 Gb/s.
Bezkonkurencyjny WiFi 7 p
Technologia WiFi 7 z prędkością do 6.5 Gb/s zapewnia płynną transmisję strumieniową, wideokonferencje i rozrywkę
Najnowsza technologia WiFi 7
Zapewnia 2,4 razy szybsze prędkości i znacznie mniejsze opóźnienia niż WiFi 6, aby zmaksymalizować wydajność wszystkich urządzeń
360° WiFi Zasięg
Nowa, elegancka obudowa oferuje mniejsze wymiary i wydajne anteny zapewniające zasięg Wi-Fi dla nawet 185 m2 w zakresie 360 stopni.
Przeprojektowana szybkość i niezawodność
Bez względu na to, czy jest to kabel mulgti-gig, czy światłowodowy, skorzystaj z najszybszych prędkości dostępnych dziś i jutro dzięki portowi internetowemu 2,5 Gb Porty Ethernet 10 Gb/s i 1 Gb/s zapewniają niezrównaną szybkość i niezawodność połączeń przewodowych
Bezpieczne i prywatne
Routery NETGEAR są bezpieczne od razu po wyjęciu z pudełka i zostały tak skonstruowane dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego i wiodącym w branży funkcjom bezpieczeństwa, które pomagają chronić Ciebie i Twoją rodzinę
Podstawowa wszechstronna ochrona w Internecie NETGEAR Armor
Oprogramowanie NETGEAR ArmorTM zapewnia automatyczną ochronę sieci WiFi i połączonych urządzeń, chroniąc przed hakerami w czasie rzeczywistym, oraz dodatkową ochronę prywatności dzięki VPN. 30-dniowy okres próbny
Łatwa konfiguracja z każdym usługodawcą
Łatwe podłączenie Orbi do modemu i skonfigurowanie go za pomocą aplikacja Orbi.
| Waga | 1610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 180 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Model | RS200-100EUS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 249 x 150 x 101.6 mm |
| Waga | 679 |
| Zasilanie | 12 V/3,5 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |