gry
Gra Rybki na magnes z basenem
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy.
- Przed podan
- Nr katalogowy:
121277
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
16,00 zł / szt
19,68 zł brutto
Gra Rybki na magnes z basenem
To doskonały wybór na prezent dla maluchów. Daj swojemu dziecku szansę na fantastyczną przygodę w świecie rybołówstwa!
Gra również stymuluje rozwój: poprzez ćwiczenie koordynacji ręka-oko, wyobraźni, a także koncentracji i precyzji.
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 230 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 121277 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22,5 x 9,5 x 24 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |