stoliki/wózki
Stand dla TV, ER-304B
- Przekątna ekranu (min.): 37
- Przekątna ekranu (maks.): 75
- Obciążenie (maks.): 50
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
257,04 zł / szt
316,16 zł brutto
Mobilny stand/wózek do telewizora Ergo Office ER-304 B to wszechstronne i funkcjonalne rozwiązanie dla biur, sal konferencyjnych, szkół oraz przestrzeni domowych. Przeznaczony do ekranów o przekątnej od 37 do 75 cali, oferuje solidną i stabilną konstrukcję wykonaną z wysokiej jakości stali, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Maksymalne obciążenie uchwytu wynosi 50 kg, co pozwala na montaż większości dostępnych na rynku telewizorów. Wózek obsługuje standardy VESA od 200x200 do 600x400 mm, zapewniając kompatybilność z szeroką gamą modeli wielu producentów, między innymi: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi, Iiyama, TCL, Xiaomi.
| Waga | 13000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 450 x 725 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ergo Office |
|---|---|
| Przekątna ekranu (min.) | 37 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 |
| Obciążenie (maks.) | 50 |
| Uchwyt na TV | Tak |
| Wymiary | 660 x 430 x 1520 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Montaż | Stojący |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |