stoliki/wózki
Stand dla TV, ER-304B
- Przekątna ekranu (min.): 37
- Przekątna ekranu (maks.): 75
- Obciążenie (maks.): 50
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
257.04 zł / szt
316.16 zł gross
Mobilny stand/wózek do telewizora Ergo Office ER-304 B to wszechstronne i funkcjonalne rozwiązanie dla biur, sal konferencyjnych, szkół oraz przestrzeni domowych. Przeznaczony do ekranów o przekątnej od 37 do 75 cali, oferuje solidną i stabilną konstrukcję wykonaną z wysokiej jakości stali, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Maksymalne obciążenie uchwytu wynosi 50 kg, co pozwala na montaż większości dostępnych na rynku telewizorów. Wózek obsługuje standardy VESA od 200x200 do 600x400 mm, zapewniając kompatybilność z szeroką gamą modeli wielu producentów, między innymi: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi, Iiyama, TCL, Xiaomi.
| Weight | 13000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 450 x 725 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ergo Office |
|---|---|
| Przekątna ekranu (min.) | 37 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 |
| Obciążenie (maks.) | 50 |
| Uchwyt na TV | Tak |
| Wymiary | 660 x 430 x 1520 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Montaż | Stojący |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |