plastyczne
Spirograf zestaw deluxe
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
033-1001Z
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,00 zł / szt
109,47 zł brutto
Spirograf zestaw deluxe
Odkąd w 1965 Spirograph został wprowadzony, sprawia, że aspirujący artyści w każdym wieku mogą tworzyć wyjątkowe i skomplikowane projekty. Początkowo zaprojektowane jako narzędzie dla inżynierów, koła i okręgi sprytnie łączą zasady sztuki i matematyki, tworząc unikatowe wzory. Spirograph inspiruje i zachwyca od lat, a teraz pojawi się również w nowej, odświeżonej wersji w Polsce!
| Waga | 621 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 325 x 305 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dante |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 033-1001Z |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32,7 x 4,1 x 30,1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |