głośniki
Soundbar Z7 6W LED USB
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
34,12 zł / szt
41,97 zł brutto
Głośnik Defender Soundbar Z7 6W LED USB
| Waga | 582 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 340 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.45 |
| Pozostałe parametry | Oprawa akustyczna typ bas-refleks |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |