torby, etui i plecaki
Torba valetta 90 colt Czarna
- Wymiary:
7,5 x 5,2 x 13 cm
- Waga: 140
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
60,30 zł / szt
74,17 zł brutto
- Torba na aparat do ochrony i przechowywania cyfrowych aparatów fotograficznych z obiektywem
- Szlufka na pasek dla wygody noszenia
- Główna komora z zamkiem błyskawicznym, otwierana z dala od ciała
- Dodatkowa komora przednia z zamkiem błyskawicznym
- Dwie boczne kieszenie z siatki
- Wyściełany uchwyt
- Odpinany pasek na ramię
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 7,5 x 5,2 x 13 cm |
| Waga | 140 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 170 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |