sortery
Sorter w koszyku Little Green
- Nr katalogowy:
7600140604
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
41,92 zł / szt
51,56 zł brutto
Little Smoby Green Sorter w koszyku
Sorter z 4 różnymi kształtami i kolorami, do umieszczania lub nałożenia na 8 różnych otworów. Rozwija funkcje motoryczne i koordynację oko-ręka. Wygodna rączka do przenoszenia. Produkt wykonany z bioplastiku, karton w 100% z recyklingu.
| Waga | 330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 210 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140604 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 19,4 x 17 x 13,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19,4 x 17 x 10,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |