monitory
Monitor 15.6 cala PRO MP165 E6 LED/FHD/Flat/60Hz/czarny
- Model:
PRO MP165 E6
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
308,17 zł / szt
379,05 zł brutto
PRO MP165 E6
- Panel IPS FHD 15,6 popraw jakość oglądania.
- Przenośna konstrukcja pozwala zabrać urządzenie wszędzie bez wysiłku; w zestawie znajduje się torba ochronna.
- Gniazdo statywu (Tripod Socket) zapewnia większą elastyczność ustawienia monitora.
- Mocowanie VESA 75 mm umożliwia zamontowanie urządzenia na ścianie lub na innych uchwytach.
- Bardzo lekka konstrukcja waży tylko 0,78 kg (1,72 lb).
- Technologia MSI EyesErgo z funkcjami Anti-flicker, Less Blue Light oraz matową powłoką Anti-glare pomaga chronić oczy.
- Wiele wejść: Type-C / HDMI umożliwia łatwe podłączenie różnych urządzeń, takich jak smartfon, aparat, laptop czy komputer PC.
- Kable w kształcie litery L zapobiegają zaginaniu przewodów, zapewniając wygodę i nieprzerwane użytkowanie.
- Ergonomiczne oprogramowanie Display Kit oferuje wygodne narzędzia oraz odpowiednie tryby kolorów i wyświetlania do codziennej pracy.
- Wbudowane głośniki zapewniają dobre wrażenia dźwiękowe również w podróży.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP165 E6 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 4 |
| Pobór mocy | 10 |
| Waga | 0.78 |
| Plamka matrycy | 0.17925 |
| Wysokość | 210.35 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 356.5 |
| Głębokość | 13.85 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 290 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |