sortery
Sorter w koszyku Little Green
- Nr katalogowy:
7600140604
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
41.92 zł / szt
51.56 zł gross
Little Smoby Green Sorter w koszyku
Sorter z 4 różnymi kształtami i kolorami, do umieszczania lub nałożenia na 8 różnych otworów. Rozwija funkcje motoryczne i koordynację oko-ręka. Wygodna rączka do przenoszenia. Produkt wykonany z bioplastiku, karton w 100% z recyklingu.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140604 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 19,4 x 17 x 13,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19,4 x 17 x 10,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 210 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |