SmartWatch
Smartwatch FW65 Iron s Grafitowy
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
185,70 zł / szt
228,41 zł brutto
Maxcom FW65 Iron S
Dla gentlemana i buntownika
Iron S to smartwatch dla mężczyzn z klasą, ceniących elegancję i jakość. Oryginalny design i wysokiej klasy materiały sprawiają, że smartwatch idealnie komponuje się w środowisku biznesowym, a casualowej stylizacji dodaje wyrazistego charakteru.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Wymiary | 55×41×11 mm |
| Waga | 59 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 340 mAh |
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Procesor | RTK8763EW-VP |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,91'' |
| Kolor | Grafitowy |
| Waga | 367 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 150 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |