zasilacze awaryjne
Smart UPS 2.2kVA/1.98kW 2U SmartConnect
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95 %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000metry
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność względna (przechowywanie): 0 - 95 %
- Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
7 007,96 zł / szt
8 619,79 zł brutto
APC Smart-UPS 2200 VA LCD do montażu w szafie (RM), 2U, 230 V, z usługą SmartConnect.
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania w sieciach, od poziomu podstawowego po możliwość skalowania czasu podtrzymania. Idealne rozwiązanie dla serwerów, terminali POS, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 1980 |
| Czas ładowania | 3 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 92 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 480 x 683 x 86 mm |
| Waga | 42.31 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | PowerNet MIB v4.2.8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 230 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 50000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 600 x 980 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |