zasilacze awaryjne
UPS 5SC 750i 5SC750i
- Moc czynna: 525
- Wymiary:
150 x 340 x 210 mm
- Waga: 10.4
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
1 153,81 zł / szt
1 419,19 zł brutto
Eaton 5SC 750 VA Tower
UPS Eaton 5SC zapewnia niedrogie i niezawodne zasilanie dla małych serwerów firmowych. Wypełniając naszą ofertę przodujących na rynku zasilaczy UPS, 5SC jest wyposażony w interfejs LCD przedstawiający w czasie rzeczywistym stan pracy zasilacza i pomiary, dostarcza sinusoidalne napięcie wyjściowe kompatybilne ze współczesnymi z najbardziej czułymi urządzeniami IT.
| Waga | 12000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 240 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 525 |
| Wymiary | 150 x 340 x 210 mm |
| Waga | 10.4 |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1, UL 1778 |
| Video | |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 750 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | Serial Port (RS-232) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |