słuchawki
Słuchawki PC HS-201 USB
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
52.18 zł / szt
64.18 zł gross
Trust HS-201 Zestaw słuchawkowy USB do komputera - czarny
Lekkie słuchawki nauszne do komputera ze złączem USB, miękkimi poduszkami i regulowanym pałąkiem.
- Prosta regulacja głośności i wyciszanie mikrofonu pokrętłem nausznym lub przez przekręcenie mikrofonu.
- Lekka budowa z regulowanym pałąkiem i poduszkami nausznymi z oddychającego materiału zapewnia komfortowe słuchanie przez wiele godzin.
- Połączenie Plug-and-Play ze współpracownikami z wykorzystaniem dołączonego kabla USB.
- Mikrofon na ruchomym pałąku zapewnia doskonałą komunikację w pracy.
- Kabel o długości 1,8 m daje dużą swobodę ruchu podczas rozmów.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 65 x 155 x 170 mm |
| Waga | 147 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Weight | 243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 175 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |