torby/etui/plecaki
TORBA DO LAPTOPA HIGHFILL 13.3 NIEBIESKA
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu do 13.3''
- Wymiary:
340 x 260 x 20 mm
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
36,00 zł / szt
44,28 zł brutto
TORBA DO LAPTOPA HIGHFILL 13.3
Wygoda i bezpieczeństwo dla komputerów przenośnych jest dla nas najważniejsza, dlatego też przygotowaliśmy wykonaną w minimalistycznym stylu torbę MODECOM HIGHFILL. Pokochasz naszą torbę za jej funkcjonalność, niewielką wagę i jakość wykonania oraz za ochronę Twojego laptopa.
Kluczowe cechy:
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Minimalistyczny design
- Lekka i solidnie wykonana
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 260 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MODECOM |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 13.3'' |
| Wymiary | 340 x 260 x 20 mm |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |