słuchawki
Słuchawki HA-RX500
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
64,99 zł / szt
79,94 zł brutto
Słuchawki HA-RX500
- Wysokiej jakości dźwięk, dzięki zastosowaniu dużych 40 mm przetworników z magnesem neodymowym
- Technologia Ear Direct kieruje wysokiej jakości dźwięk bezpośrednio do ucha
- Budowa typu "Twist action" zapewnia komfort użytkowania podczas długotrwałych odsłuchów
- Wygodny pałąk z poduszkami
- 3.5 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem
- 6,3 mm przejściówka
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 225 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Czułość | 105 |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Waga | 194 |
| Impedancja | 70 |
| Długość przewodu | 3.5 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |