routery GSM/3G/LTE
Bramka 5G / LTE - TRB500
- Model:
TRB500
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: -40°C do 75°C
- Wilgotność podczas pracy: od 10% do 90% bez kondensacji
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 326,18 zł / szt
1 631,20 zł brutto
Bramka LTE TRB500
TRB500 to niewielkich rozmiarów, kompaktowa i energooszczędna brama sieciowa 5G, wyposażona w Gigabit Ethernet oraz porty wejścia / wyjścia, które umożliwiają jej wykorzystanie w aplikacjach przemysłowych.
Urządzenie to pozwala na uzyskanie wysokiej prędkości z ultra niskimi opóźnieniami dla infrastruktur krytycznych oraz wysoką przepustowość danych, zapewnioną przez 4 zewnętrzne anteny 4x4 MIMO.
TRB500 jest wyposażony w system operacyjny RutOS, który zapewnia zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i kompatybilność z systemem zdalnego zarządzania (RMS).
| Waga | 661 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 175 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | TRB500 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć LTE | 3600 MHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Mini |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 4-złącza na anteny |
| Wymiary | 100 x 30 x 93.4 mm |
| Waga | 241 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 9-30 VDC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | UMTS |
| Typ | 5G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |