punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP772 BE9300
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C-40°C ;
- Temperatura przechowywania: -40°C-70°C ;
- Wilgotność robocza: 10%-90%, bez kondensacji;
- Wilgotność przechowywania: 5-90%, bez kondensacji;
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
- Captive Portal Authentication
- Access Control
- Maximum number of MAC Filter: 4,000
- Wireless Isolation Between Clients
- VLAN
- Rogue AP Detection
- WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterpri
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
703,76 zł / szt
865,62 zł brutto
- 5760 Mbps (6 GHz) + 4320 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2,4 GHz). Buforowanie już nie będzie problemem.
- Odblokuj pełny potencjał Wi-Fi 7.
- Zapewnia czystsze i szersze zasoby pasma dla twojego Wi-Fi.
- Do 320 MHz szerokości pasma umożliwia znacznie więcej jednoczesnych transmisji przy maksymalnych prędkościach.
- Operacja Multi-Link i Multi-RUs zapewniają wysoką wydajność twojej sieci.
- Obsługuje zarządzanie scentralizowane, sieć mesh oraz rozszerzone rozpraszanie.
| Waga | 1404 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 280 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 220 × 220 × 32.5 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, IC |
| Zasilanie | 802.3at PoE or 12V/2.5A DC |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |