słuchawki
Słuchawki HA-FR17UC czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
59,00 zł / szt
72,57 zł brutto
Słuchawki HA-FR17UC czarne
Słuchawki douszne USB-C z pilotem z łatwymi do wciśnięcia przyciskami i włączaniem/wyłączaniem mikrofonu.
- Słuchawki typu Bud ze złączem USB-C zapewniające bezpieczne i wygodne dopasowanie
- Wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy redukuje szumy i poprawia jakość dźwięku, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnymi rozmowami i muzyką w wysokiej jakości dźwięku
- Podłącz i graj, nie jest konieczne parowanie/łączenie ani ładowanie, aby w pełni cieszyć się słuchawkami
- Bez opóźnień, świetnie nadaje się również do oglądania filmów i grania w gry
- Kompaktowe i lekkie słuchawki typu bud polecane do długich spotkań i zajęć online
- Przyjemny dźwięk dzięki neodymowemu przetwornikowi o dużej sile magnetycznej o średnicy 10,7 mm
- Wygodny pilot zdalnego sterowania z trzema łatwymi do wciśnięcia przyciskami: zwiększanie/zmniejszanie głośności, przycisk wielofunkcyjny i dedykowany przełącznik suwakowy do włączania/wyłączania mikrofonu
- Odporność na pot, stopień ochrony IPX2
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 55 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Wymiary | 178 x 51 x 32 mm |
| Waga | 5 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |