puzzle
Puzzle 3D Żaglowiec HMS Victory
- Liczba elementów: 189
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
T4019H
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
64,00 zł / szt
78,72 zł brutto
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Żaglowiec HMS Victory.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 225 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 189 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | T4019H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 46 x 21 x 57 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.5 x 4.6 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |