torby/etui/plecaki
Torba na laptopa 16 cali Lisboa niebieska
- Pasuje do:
Notebooki o maksymalnych wymiarach: 265 x 26,5 x 265 mm
- Wymiary:
305 x 60 x 400 mm
- Waga: 0.512
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,87 zł / szt
92,09 zł brutto
Torba na laptopa 16 cali Lisboa niebieska
- Przestronne i wyściełane wnętrze z miękką wkładką zapewnia ochronę laptopów o przekątnej do 16"
- Dbaj o zrównoważony rozwój: materiał torby wykonano z 8 butelek PET oddanych do recyklingu
- Absorbująca wstrząsy i wytrzymała, dzięki czemu pozwala bezpiecznie przenosić rzeczy
- Wykonanie z otworem u góry pozwala łatwo dostać się do laptopa i dokumentów
- Dodatkowa przednia kieszeń z suwakiem ułatwia przenoszenie dodatkowych akcesoriów, takich jak telefony, ładowarki i tablety
- Możesz nosić torbę w dowolny sposób: za uchwyt, na ramieniu dzięki zdejmowanemu paskowi lub jak plecak na dwóch paskach
| Waga | 553 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 410 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o maksymalnych wymiarach: 265 x 26,5 x 265 mm |
| Wymiary | 305 x 60 x 400 mm |
| Waga | 0.512 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |