słuchawki
Słuchawki GXT414 ZAMAK Multiplatform Premium
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
248,80 zł / szt
306,02 zł brutto
Słuchawki GXT414 ZAMAK Multiplatform Premium
Wygodne słuchawki wokółuszne klasy premium przeznaczone do wszystkich urządzeń.
Główne cechy:
- Słuchawki gamingowe klasy premium do wielu platform
- Wytrzymała konstrukcja z metalowymi elementami i wysokiej jakości wykończeniem
- Duże, miękkie i wygodne nauszniki
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 53mm
- Elastyczny wypinany mikrofon i regulowany pałąk
- Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera, aby używać ich z konsolą
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 110 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 273 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 64 |
| Długość przewodu | 1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 260 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |