gramofony
Gramofon retro STT 016 z usb
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Prękość płyty: 33 RPM
- Pasma: AM
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
622,40 zł / szt
765,55 zł brutto
Gramofon w stylu retro z funkcją autostop, złączem USB, odtwarzaczem CD/MP3 i magnetofonem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Pasma | AM |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Zgrywanie dźwięku | USB |
| Wymiary | 500 x 340 x 210 mm |
| Waga | 7.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewnopodobny |
| Waga | 9969 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 280 x 560 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |