słuchawki
Słuchawki GXT414 ZAMAK Multiplatform Premium
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
248.80 zł / szt
306.02 zł gross
Słuchawki GXT414 ZAMAK Multiplatform Premium
Wygodne słuchawki wokółuszne klasy premium przeznaczone do wszystkich urządzeń.
Główne cechy:
- Słuchawki gamingowe klasy premium do wielu platform
- Wytrzymała konstrukcja z metalowymi elementami i wysokiej jakości wykończeniem
- Duże, miękkie i wygodne nauszniki
- Mocne aktywne głośniki o średnicy 53mm
- Elastyczny wypinany mikrofon i regulowany pałąk
- Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera, aby używać ich z konsolą
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 110 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 273 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 64 |
| Długość przewodu | 1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Weight | 550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 260 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |