przełączniki niezarządzalne
SG108 switch 8x1GB
- Wymiary:
158 x 101 x 25mm
- Akcesoria w zestawie:
- Zasilacz
- Instrukcja użytkownika - Zastosowanie: Dom i małe biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
86,85 zł / szt
106,83 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymiary | 158 x 101 x 25mm |
| Akcesoria w zestawie | - Zasilacz |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Waga | 580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 105 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |