zabawa w dom
Ekspres do kawy
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
118609
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
33,04 zł / szt
40,64 zł brutto
Ekspres do kawy - dźwięki i światło
Świetny zabawka do zabawy w dom zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
Ekspres do kawy do złudzenia przypomina ten prawdziwy.
Można nalać wody i bawić się w serwowanie kawy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Waga | 559 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 205 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 118609 |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14 x 25 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Miętowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |