zabawa w dom
Ekspres do kawy Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
L9569
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
59,00 zł / szt
72,57 zł brutto
Bosch Ekspres do kawy
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymagane baterie: 2 x AAA (brak w zestawie)
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 210 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | L9569 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25,5 x 21,5 x 15 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |