Router WiFi 7 BE12000 RS500
- Model:
RS500-100EUS
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Bezpieczeństwo:
- WPA
- WPA2
- WPA3
- Pełna specyfikacja
Nighthawk WiFi 7 Router RS500, 12Gb/s
Bezkonkurencyjny WiFi 7 p
Technologia WiFi 7 z prędkością do 6.5 Gb/s zapewnia płynną transmisję strumieniową, wideokonferencje i rozrywkę
Najnowsza technologia WiFi 7
Zapewnia 2,4 razy szybsze prędkości i znacznie mniejsze opóźnienia niż WiFi 6, aby zmaksymalizować wydajność wszystkich urządzeń
360° WiFi Zasięg
Nowa, elegancka obudowa oferuje mniejsze wymiary i wydajne anteny zapewniające zasięg Wi-Fi dla nawet 185 m2 w zakresie 360 stopni.
Przeprojektowana szybkość i niezawodność
Bez względu na to, czy jest to kabel mulgti-gig, czy światłowodowy, skorzystaj z najszybszych prędkości dostępnych dziś i jutro dzięki portowi internetowemu 2,5 Gb Porty Ethernet 10 Gb/s i 1 Gb/s zapewniają niezrównaną szybkość i niezawodność połączeń przewodowych
Bezpieczne i prywatne
Routery NETGEAR są bezpieczne od razu po wyjęciu z pudełka i zostały tak skonstruowane dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego i wiodącym w branży funkcjom bezpieczeństwa, które pomagają chronić Ciebie i Twoją rodzinę
Podstawowa wszechstronna ochrona w Internecie NETGEAR Armor
Oprogramowanie NETGEAR ArmorTM zapewnia automatyczną ochronę sieci WiFi i połączonych urządzeń, chroniąc przed hakerami w czasie rzeczywistym, oraz dodatkową ochronę prywatności dzięki VPN. 30-dniowy okres próbny
Łatwa konfiguracja z każdym usługodawcą
Łatwe podłączenie Orbi do modemu i skonfigurowanie go za pomocą aplikacja Orbi.
| Waga | 2195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 180 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Model | RS500-100EUS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 6 |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | 249 x 101.6 x 150 mm |
| Waga | 967 |
| Zasilanie | 12V/3,5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |