prostownice i karbownice
PROSTOWNICA DO WŁOSÓW SMOOTH EBP001
- Moc: 35
- Powłoka: Ceramiczna
- Obrotowy przewód: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
15,38 zł / szt
18,92 zł brutto
ESPERANZA PROSTOWNICA DO WŁOSÓW SMOOTH
Prostownica została wyposażona w płytki prostujące wykonane ze specjalnej ceramicznej powłoki, która doskonale podgrzewa i prostuje włosy pozostawiając je gładkie i błyszczące na długi czas. Powłoka ceramiczna nie niszczy włosów jak inne powłoki, a ruchome płytki przystosowują się do każdej grubości włosów. Nagrzewa się do temperatury 200 st. C co powoduje szybkie i dokładne prostowanie włosów.
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 90 x 55 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 35 |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Temperatura (maks.) | 200 |
| Jonizacja | Nie |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Wymiary | - Długość prostownicy: 26cm |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |