przełączniki zarządzalne
Przełącznik 8x1GbE 2xSFP+ CSS610-8G-2S+IN
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
321,42 zł / szt
395,35 zł brutto
Cloud Smart Switch 610-8G-2S+IN to nasza odpowiedź na wieczne zapotrzebowanie na większą moc w małej i prostej obudowie. Jest dostarczany z lekkim systemem SwOS, który można łatwo skonfigurować z przeglądarki internetowej. Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje przełącznika zarządzanego i nie tylko: możesz zarządzać przekierowaniem między portami, stosować filtry MAC, konfigurować sieci VLAN, dublować ruch, stosować ograniczenia przepustowości, a nawet dostosowywać niektóre nagłówki MAC i IP pola.
| Waga | 950 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 200 x 315 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Pobór mocy | 11 |
| Wymiary | 200 x 167 x 46 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |