routery xDSL
Router WiFi 7 Archer BE230 BE3600
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
Ochrona sieci
- SPI Firewall
- Kontrola dostępu
- Wiązanie adresów IP i MAC
- Application Layer Gateway
- Ochrona IoT w czasie rzeczywistym
- Blokowanie niebezpiecznych witryn
- Ochrona przed
- Antena: Zewnętrzna stała
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
287,94 zł / szt
354,17 zł brutto
Archer BE230
Dwupasmowy router Wi-Fi 7 BE3600
- Dwupasmowe Wi-Fi o prędkości 3,6 Gb/s: Do 2882 Mb/s w paśmie 5GHz i do 688 Mb/s w paśmie 2,4GHz
- Szybkie porty:1 port WAN 2,5 Gb/s, 1 port LAN 2,5 Gb/s i 3 porty LAN 1 Gb/s zapewniają wysoką prędkość transmisji danych
- Maksymalny zasięg: 4 zewnętrzne anteny wraz z technologią Beamforming zapewniają większą pojemność, silniejszy sygnał, stabilniejsze połączenia i mniej zakłóceń
- EasyMesh: Współpracuje z routerami i wzmacniaczami sygnału EasyMesh, aby tworzyć płynną sieć Wi-Fi Mesh, która zapobiega zerwaniom połączeń oraz opóźnieniom podczas poruszania się po domu
- Łatwy w użyciu: Zarządzanie siecią nigdy nie było prostsze dzięki aplikacji Tether
- TP-Link HomeShield: Wzmocniona ochrona przed najnowszymi cyberzagrożeniami
- Wysoka kompatybilność: Działa ze wszystkimi generacjami i urządzeniami Wi-Fi oraz dostawcami usług internetu
| Waga | 1299 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 345 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | Ochrona sieci
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 272.7 × 147 × 41.7 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie | 12V |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |