puzzle
Puzzle 3D Stadion Lech Poznań
- Liczba elementów: 97
- Nr katalogowy:
306-20257
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 24 w magazynie
33,10 zł / szt
40,71 zł brutto
Puzzle 3D Stadion Lech Poznań
Model stadionu INEA POZNAŃ to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów architektury i piłkarskich fanów.
To tutaj swoje mecze rozgrywa na co dzień drużyna Lecha Poznań. W 2012 roku stadion był areną rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
Produkt zawiera 97 elementów wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone w arkuszach.
| Waga | 669 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 230 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 97 |
| Nr katalogowy | 306-20257 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 41 x 34 x 9 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 3.6 x 22.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |