routery GSM/3G/LTE
Router DWR-978 5G/LTE 4LAN 1WAN AC2600
- Model:
DWR-978
- Bezpieczeństwo:
Obsługuje szyfrowanie WPA3 - najnowsze zabezpieczenia Wi-Fi zapewniające lepszą ochronę
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 892,77 zł / szt
2 328,11 zł brutto
- Łączność 5G nowej generacji przyspiesza do 1,6 Gb/s
- Wbudowany moduł Wi-Fi AC2600 umożliwia dystrybucję szybkiego i wydajnego połączenia Wi-Fi do wszystkich podłączonych urządzeń
- Obsługuje wiele pasm 5G w celu zwiększenia opcji łączności
- Dwuzakresowe Wi-Fi z technologią MU-MIMO sprawia, że przesyłanie strumieniowe 4K, granie w VR lub rozmowy wideo są dziecinnie proste
- 4 porty Gigabit Ethernet LAN i 1 port Gigabit Ethernet WAN zapewniają opcjonalną łączność przewodową
| Waga | 1800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 270 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Model | DWR-978 |
| Bezpieczeństwo | Obsługuje szyfrowanie WPA3 - najnowsze zabezpieczenia Wi-Fi zapewniające lepszą ochronę |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 8 |
| Standardy | 802.11v |
| Wymiary | 234.5 x 245 x 55.25 mm |
| Waga | 920 |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | 5G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |