Wywrotka z blokadą 63 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02064
- Pełna specyfikacja
Super wywrotka Mercedes Giants Dump Truck, model AROCS, trójosiowa, z żółtą kabiną, czarnym podwoziem i srebrną naczepą. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, spełniających normy Europejskie. Pojazd posiada blokadę naczepy, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie na nim siadać. Ta funkcjonalna wywrotka ma 63 cm długości i wytrzymuje obciążenie do 150kg. Zabawka w otwartym opakowaniu kartonowym.
| Waga | 2048 kg |
|---|---|
| Wymiary | 345 x 290 x 700 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02064 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 69,4x28x34,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 63 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |