telewizory
Telewizor QLED 55 cali QL55IPLAY6200-U
- Model:
QL55IPLAY6200-U
- Smart TV: Tak
- Obraz: HLG
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 110,13 zł / szt
1 365,46 zł brutto
| Waga | 12000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 820 x 1300 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Allview |
|---|---|
| Model | QL55IPLAY6200-U |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG |
| Obsługa 3D | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 899 |
| Głębokość z podstawą | 300 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | VIDAA |
| Funkcje | Time shift |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 63 |
| Waga | 11.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 839 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1447 |
| Głębokość | 61 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |