routery xDSL
Router Deco XE75(1-pack) System WiFi 6E AXE5400
- Model:
DECO XE75(1-PACK)
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C~40°C
- Temperatura przechowywania: -40°C~60°C
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% wilgotności względnej
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% wilgotności względnej
- Standardy: 802.11g
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
494,16 zł / szt
607,82 zł brutto
Deco XE75 Gorące zakupy
Trójzakresowy system Wi-Fi 6E typu mesh AXE5400
- Wi-Fi 6E w całym domu - pokrycie powierzchni do 7200 m2 dzięki płynnej sieci Wi-Fi nowej generacji i wyeliminowanie martwych stref i buforowania
- Zupełnie nowe pasmo 6 GHz - poznaj najnowszą częstotliwość Wi-Fi, eliminując zakłócenia ze wszystkich starszych urządzeń. Pasmo 6 GHz zapewnia również wydajny, dedykowany łącze typu backhaul, które jeszcze bardziej usprawnia wydajność Wi-Fi urządzeń innych niż 6E
- Prawdziwa prędkość trójzakresowa - wszystkie trzy pasma Wi-Fi współpracują ze sobą, aby uwolnić całkowitą prędkość sieci do 5400 Mb/s dla 200 urządzeń
- Siatka sterowana sztuczną inteligencją - łączy Twój dom pod jedną nazwą i hasłem, zapewniając jednocześnie najlepsze połączenia podczas przenoszenia z pokoju do pokoju
- TP-Link HomeShield - zapewnia bezpieczeństwo Twojej sieci domowej dzięki najnowocześniejszym funkcjom ochrony sieci i IoT
- Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek - aplikacja Deco przeprowadzi Cię przez konfigurację krok po kroku
- Uniwersalna kompatybilność - kompatybilność wsteczna ze wszystkimi generacjami Wi-Fi i współpracuje z dowolnym dostawcą usług internetowych (ISP) i modemem
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | DECO XE75(1-PACK) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | 105 x 105 x 169 mm |
| Certyfikaty |
|
| Oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1234 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 220 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |