routery xDSL
Router Archer AX10 AX1500 4LAN
- Model:
Archer AX10
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
- WEP
- WPA/WPA2
- WPA-PSK/WPA2-PSK
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
164,21 zł / szt
201,98 zł brutto
Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko wymażesz ze swojej pamięci gorzkie wspomnienia o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej.
- Technologia Wi-Fi 6 Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum.
- 1,5 Gb/s, prędkości nowej generacji dwupasmowy router Archer AX10 oferuje zawrotne prędkości, osiągające nawet 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).
- Łączenie wielu urządzeń technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają łączenie większej liczby urządzeń i widocznie zmniejszają opóźnienia w transmisji.
- Trzyrdzeniowy procesor mocny procesor o taktowaniu 1,5 GHz błyskawicznie reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci.
- Większy zasięg połączenie czterech anten i technologii transmisji kierunkowej pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu.
- Porty gigabitowe prędkości dochodzące do 1 Gb/s w dwóch pasmach zapewniają użytkownikowi dużą swobodę działania.
- Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.
- Kompatybilność z Alexa Amazon Alexa zapewnia możliwość korzystania z poleceń głosowych do kontrolowania routera, czyniąc życie łatwiejszym i przyjemniejszym.
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 70 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer AX10 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Annex | Nie dotyczy |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | IPv6 |
| Wymiary | 260,2 × 135,0 × 38,6 mm |
| Zasilanie | 12 V/2 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Wł./wył. odbiornika bezprzewodowego, WMM |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |