Zestaw Slime DIY Alien XL
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem lub brokatem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami - Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3568
- Pełna specyfikacja
Zestaw Slime DIY Alien XL
Niezwykły SLIME, który zmienia kolor! Po połączeniu kleju PVA i aktywatora SLIME zaczyna się prawdziwa magia masa zmienia kolor z kosmicznie zielonego na fioletowy! W zestawie znajdują się też neonowe kulki mineralne, które możecie dodać do SLIMA, aby był jeszcze bardziej kosmiczny. Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do stworzenia SLIME. Daj się ponieść kreatywności i stwórz swojego własnego kosmicznego SLIMA już dziś!
WAŻNE:
Nasze produkty są bezpieczne dla dzieci. Nie zawierają substancji toksycznych. Składniki wchodzące w skład zestawu zostały przebadane i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Produkt wolny od mikroplastiku. WYPRODUKOWANO W POLSCE.
| Waga | 1013 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 165 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3568 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,5 x 26,5 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Karton |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |