akcesoria
Rolki do zdjęć Spiderman Print Cam 2
- Nr katalogowy:
304-104055
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Dwa wkłady z rolkami do drukowania zdjęć z natychmiastowego aparatu Spider-man. Każdy pozwala na drukowanie do 60 zdjęć.
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 100 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-104055 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Spiderman |
| Rodzaj | Rolka do aparatu |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6 x 4,6 x 18,6 cm |
| Akcesoria w zestawie | 2 wkłady do aparatu |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |