zasilacze awaryjne
UPS LINE-INTERACTIVE 650VA 2X SCHUKO, RJ11 IN/OUT, USB, LCD
- Wymagania środowiskowe:
- Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 40 °C
- Zalecana wilgotność otoczenia: 0 - 90 % - Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
241,28 zł / szt
296,77 zł brutto
| Waga | 4620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 225 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PowerWalker |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 360 |
| Czas ładowania | 4 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0.1 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Czas transferu (maks.) | 8 |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E/F |
| Wymiary | 143 x 100 x 290 mm |
| Waga | 4.4 |
| Oprogramowanie | WinPower |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |