akcesoria
Rolki do zdjęć Spiderman Print Cam 2
- Nr katalogowy:
304-104055
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
29.00 zł / szt
35.67 zł gross
Dwa wkłady z rolkami do drukowania zdjęć z natychmiastowego aparatu Spider-man. Każdy pozwala na drukowanie do 60 zdjęć.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-104055 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Spiderman |
| Rodzaj | Rolka do aparatu |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6 x 4,6 x 18,6 cm |
| Akcesoria w zestawie | 2 wkłady do aparatu |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 100 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |