zabawa w dom
Robot planetarny na baterie
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
121208
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
39,00 zł / szt
47,97 zł brutto
Teraz zabawa w dom stanie się jeszcze bardziej ciekawa! Produkt pozwoli dziecku w interesujący sposób poznać pierwsze domowe obowiązki.
- Robot posiada 3 różne końcówki do ubijania i ugniatania ciasta oraz miskę.
- Żeby pyszności mieszały się same należy przekręcić pokrętło w stronę napisu ON (zaświeci się czerwona lampka).
- Jeżeli mały kucharz chce sam kontrolować proces miksowania składników, musi przycisnąć srebrny przycisk na górze zabawki.
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 225 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 121208 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 11.7 x 24.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |