Rejestrator IP DS-7608NI-K2
- Złącza: 1 x HDMI
- Maks. liczba dysków: 2
- Liczba kanałów: 8
- Pełna specyfikacja
Rejestratory sieciowe Hikvision NVR to urządzenia służące do obsługi profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Zaprojektowane są z myślą o wysokiej niezawodności działania oraz łatwym w obsłudze, jednak zawierającym wiele zaawansowanych funkcji systemie. Menu rejestratora pozwala na zarządzanie nim samym oraz całym systemem monitoringu. Zaawansowane funkcjonalności jak systemy detekcji, analizy treści czy możliwość ustawienia stref prywatności pozwalają stworzyć idealnie dopasowany system. Detekcja ruchu pozwolić może na zapis jedynie gdy w obszarze pojawił się intruz lub uruchomienie różnorodnych alarmów takich jak powiadomienie e-mail czy wyzwolenie wyjścia alarmowego. Ustawienie stref prywatności pozwoli wykluczyć z podglądu obszary, które mogły by naruszać prywatność innych (na przykład okna innych budynków).
Kolejną właściwością rejestratora jest dwu strumieniowość. Obraz przesyłany jest dwu strumieniowo w wyższej i niższej rozdzielczości jednocześnie. Większa rozdzielczość wykorzystywana jest do podglądu na żywo w trybie pełnoekranowym i zapisu danych, zaś mniejsza do wyświetlania podglądu w podziale ekranu (opcjonalnie do rejestracji materiału). Rejestratory marki Hikvision cechują się również wielozadaniowością, czyli są trybrydowe. Oznacza to, że jednocześnie wykonywać mogą wiele zadań: podgląd live, odtwarzanie zapisanych danych, archiwizacja oraz udostępnianie danych przez łącze internetowe. Parametry każdego kanału nagrywania można osobno skonfigurować: rozdzielczość, bitrate czy jakości obrazu. Dzięki temu zachować możemy w pamięci lepszy obraz z podglądu ważniejszych obiektów, zaś zmniejszyć jakość nagrań z podglądów ogólnych.
| Waga | 2820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 435 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | 1 x HDMI |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Kompresja audio | G.711 |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Tryby wyświetlania | HDMI output: 4K (3840 × 2160)/30Hz, 2K (2560 × 1440)/60Hz, 1920 × 1080/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz VGA cutput: 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Wymiary | 385 × 315× 52 mm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Temperatura pracy: -10 °C do +55 °C (wilgotność 10% do 90%) |
| Maks. pojemność dysków | 6 |
| Tryby nagrywania | 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 ;dekodowanie 2-ch @ 8 MP (25fps) / 4-ch @ 4MP (30fps) / 8-ch @ 1080p (30fps) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |