konstrukcyjne
Zestaw Gravitrax Power Dodatek Winda
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
26200
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
71,99 zł / szt
88,55 zł brutto
Zestaw Gravitrax Power Dodatek Winda
Przejdź na wyższy poziom zabawy dzięki GraviTrax POWER Winda i automatycznie podnoś swoją kulkę!
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 110 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 26200 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 11 x 11 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |