ładowarki
Ładowarka Wireless 3in1 pad czarna
- Pasuje do:
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8
- iPhone 8 Plus
- Apple Watch Series 5
- Apple Watch Series 4
- Złącza: Brak
- Rodzaj: Indukcyjna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
467,91 zł / szt
575,53 zł brutto
Ładowarka 3 w 1, która zapewnia najwyższą wygodę szybkiego ładowania wszystkich bezprzewodowych urządzeń Apple o tym samym czasie. Zapewniając optymalne bezprzewodowe ładowanie 7,5 W dla iPhone'a, magnetyczny moduł ładowania dla Apple Watch,oraz 5W pad zaprojektowany do bezprzewodowego ładowania AirPods, ta stylowa stacja ładująca nie tylko ładuje wszystkie twojeurządzenia z maksymalną prędkością, ale bezproblemowo pasuje do każdego środowiska.
| Waga | 545 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 210 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Belkin |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Złącza | Brak |
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Wymiary | 116,4 x 187,5 x 102,5 mm |
| Waga | 216 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |