akumulatory/baterie
RBC23 Akumulator do SUA1000RMI2U
- Wymagania środowiskowe:
Zakres temperatur (eksploatacja) Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia. 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 95 % - Liczba akumulatorów: 4
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
Status: Out of stock
1 552.91 zł / szt
1 910.08 zł gross
| Weight | 12088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 495 x 152 x 368 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur (eksploatacja) Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia. 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 68.6 x 152.4 x 94 mm |
| Waga | 2410 |
| Pozostałe parametry | Urządzenia w których jest wykorzystywany SU1000RM2U |
| Napięcie | 24 |
| Pojemność akumulatora | 14 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |