blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny MSM14100
- Moc: 400
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
71,34 zł / szt
87,75 zł brutto
Blender ręczny MSM14100
Blender ręczny CleverMixx - wszechstronny pomocnik w każdej kuchni.
- Ergonomiczny uchwyt: wygoda podczas blendowania.
- Prosta obsługa za naciśnięciem jednego przycisku.
- Praktyczny pojemnik do łatwego odmierzania i miksowania małych ilości składników.
- Odłączana stopa miksująca. Można ją zwolnić w prosty sposób odkręcając od korpusu urządzenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 400 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Kruszenie lodu | Nie |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Końcówka | Plastikowa |
| Wymiary | 375 x 60 x 60 mm |
| Waga | 0.8 |
| Akcesoria w zestawie | Pojemnik do miksowania |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Pojemność | 0.7 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |